Hipnoza Sandomierz

Niektórym hipnoza przypomina sen, jednak to nieco odmienny stan. Podczas hipnozy zachowujemy świadomość, nasze fale mózgowe mają inną częstotliwość niż podczas spoczynku. Podczas gdy sen jest zazwyczaj spokojny i odprężający, to w trakcie hipnozy możemy odczuwać bardzo intensywne emocje. Ponadto w stanie hipnozy możemy znajdować się nie tylko podczas wizyty u terapeuty. Zapatrzenie się na jakiś punkt i czasowe wyłączenie świadomości, to także hipnoza.

Hipnoza w Sandomierzu pod okiem specjalisty jest w pełni bezpieczna i przynosi bardzo dobre efekty. Pacjenci mówią o tym, że po sesjach mogli pozbyć się swoich lęków, a także dotrzeć do najgłębszych zakątków pamięci, jakie ich ukształtowały i wywołały negatywne zdarzenia już w dorosłości. Hipnoza w Sandomierzu to doskonała okazja na poznanie własnych słabości i ograniczeń, które można będzie wyeliminować lub wykorzystać. O wynikach hipnozy przesądza osobowość hipnotyzera, a także jego wiedza i doświadczenie. Istotna jest także osobowość samego pacjenta.

Hipnoterapia w Sandomierzu

Hipnoterapia w Sandomierzu polega na kilku krokach, dzięki którym pacjent wprowadzony jest w stan relaksu przy zachowaniu pełnej świadomości. Seans w każdej chwili można przerwać, jeśli pacjent zacznie się czuć niekomfortowo. Hipnoterapia w Sandomierzu może pomóc w skutecznym pozbyciu się nałogów, lęków i pozostałych przypadłości fizycznych i psychicznych utrudniających życie codzienne.


Formularz kontaktowy